O NAS

Kookaburra Studio

sztuka współczesna – nowoczesny design

Galeria Sztuki Kookaburra Studio zajmuje się promocją sztuki i artystów. Wystawy, kampanie promocyjne, ekspozycje i sprzedaż dzieł to główny profil działań galerii.  Uwagę koncentrujemy na sztuce współczesnej, wyjątkowo atrakcyjnej ze względu na swoją wartość artystyczną i inwestycyjną. W ofercie znajdziecie Państwo wyselekcjonowane obiekty artystów – mistrzów o ugruntowanej pozycji na rynku sztuki oraz młodych, rokujących artystów, a wśród obiektów:  olejne i akrylowe malarstwo sztalugowe, grafikę,  rysunek i rzeźbę. Prace dostępne są w saloniku wystawienniczym oraz online.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kolekcjonerów rekomendujemy zakup poszczególnych prac będących w ofercie galerii ale także świadczymy  kompleksowe usługi w zakresie tworzenia kolekcji sztuki. Profesjonalnie zajmujemy się doradztwem inwestycyjnym z  uwzględnieniem potencjału oraz wartości artystycznej i rynkowej dzieł. Chętnie udzielamy informacji o artystach i ich notowaniach na rynku sztuki, reprezentujemy klientów na aukcjach. Z przyjemnością skatalogujemy Państwa kolekcję.

 

 

Poza dostępną kolekcją dzieł, na życzenie klienta oferujemy profesjonalny projekt aranżacji wnętrz. Podpowiemy jak dobrać i eksponować prace malarskie w konkretnej przestrzeni, jak zachować proporcje w ilości prezentowanych dzieł.

Sztuka stała się jednym z nowoczesnych nośników strategii marketingowej firm, świadectwem kultury przedsiębiorstwa, tworzy charakter i duszę miejsca, art consulting świadczymy zatem dla klienta indywidualnego jak i dla firm.

Zapraszamy do zapoznania się z dostępną kolekcją prac Galerii. Wszystkie prace są starannie oprawione, sygnowane przez artystów, posiadają certyfikat Autentyczności Dzieła poświadczony przez Galerię Kookaburra Studio. Obrazy zakupione online dostarcza Firma Kurierska.

 

Renata Mosiołek

Promocja artystów i dzieł sztuki
Sprzedaż dzieł sztuki współczesnej
Rekomendacje przy tworzeniu kolekcji
Doradztwo inwestycyjne
Aranżacja wnętrz

Zacznij pisać i naciśnij Enter, aby wyszukać

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!